מאיה טסלר הרוניאן

תפקיד:

Agile & Lean Transformation Leader

השכלה:

מהנדסת תעשייה וניהול- מגמת מערכות מידע, שנקר- בי"ס גבוה להנדסה ועיצוב

ניסיון תעסוקתי:

מאיה החלה את דרכה בחברת "אמרז" באשדוד שם נחשפה לראשונה לעולם הLean והמצוינות (OPEX) במסגרת תפקידיה בארגון, ביניהם ניהול תכנון הייצור. במסגרת תפקיד זה הייתה אחראית לשמירה על זרימת משפחת מוצרים לאורך כל שרשרת הייצור החל משלב הזמנת חומרי גלם, תכנון עבודה בקווים ועד לשלב האריזה הסופית של המוצר והספקתו ללקוח. כמו גם ניהול מחלקה, תקשורת בין מחלקות, מדידה ושיפור תהליכים, הובלת צוותי שיפור בנושאי צמצום פחתים והגדלת התפוקות.

מתוך תשוקה לעולם הLean ולייעול תהליכים פנים ארגוניים החלה תפקיד חדש בחברת "בקטוכם" בנס ציונה, והובילה את תהליך השינוי במחלקות הארגון. במסגרת התפקיד הייתה אחראית לבניית כלים ושיטות לניהול של משאבים ותהליכים, הקניית סביבת עבודה פורייה ויעילה בין הסקטורים השונים בארגון וניהול פרויקטים במגוון תחומים. כחלק מתפקידה רכשה מיומנויות וידע מעולם המצוינות התפעולית, הן בפן הטכני של הטמעת כלים וניהול הפרויקט והן בפן התרבותי של הובלה וניהול השינוי.

בזכות הידע והמיומנות שרכשה בתפקיד זה ובעקבות הרצון להוביל ארגונים נוספים לתחום הLEAN והמצוינות הארגונית מאיה הצטרפה ל Lean Agile Israel.

בתפקידה הנוכחי מאיה מלווה ארגונים ממגוון תעשיות במסע המצוינות מתוך אמונה שדבקות בפילוסופיה ועקרונות ה LEAN יביאו לשיפור בביצועים לטווח ארוך, ולתרבות ארגונית שמטיבה עם העובדים והמנהלים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם