הכנס השנתי הרביעי למנהיגות ומצוינות ארגונית

הכנס השנתי הרביעי למנהיגות ומצוינות ארגונית של Lean Agile Israel : החזר השקעה וחזון המצוינות- דילמת המובילים התקיים השנה בסימן המתח הקיים בין הרצון והצורך להשיג ולהציג תוצאות כאן ועכשיו, לבין הצורך להטמיע בצורה המתמקדת ביצירת תרבות בת קיימא של מצוינות. לצפיה בקליפ הכנס | לצפיה באלבום הכנס

הכנס התקיים בחודש מאי בכפר המכביה וכלל יומיים גדושים בתוכן מרתק הקשור כולו לעולם המצוינות. בימי הכנס לקחו חלק כ-400 משתתפים מעשרות ארגונים ומקשת תפקידים רחבה שנהנו מנטוורקינג איכותי ואירוח מפנק!

היום הראשון, יום הסדנאות, כלל ארבע סדנאות מקצועיות מלאות בידע פרקטי, עבודה קבוצתית והתנסויות בנושאים מגוונים מעולם הטמעת המצוינות:

The role of HR in a Lean transformation  |   * Mastering the Scrum  |  * The beer game– מבוא למצוינות בשרשרת אספקה  |  מהפכת I4.0 תעשיה חכמה.

יום הכנס החגיגי נפתח עם הרצאתו של מנכ'ל Lean Israel, זוהר בנור, שדיבר על מצוינות עסקית בעולם גמיש, זריז וטכנולוגי.
מיד אחריו סחף את המשתתפים עם הרצאתו המרתקת דני דויטש, מהנדס בצוות החינוך של SpaceIL אשר לאחרונה שיגרו את החללית הישראלית הראשונה 'בראשית' לירח, ודיבר על 'מצוינות בדרך לירח'.
בתום הרצאות הפתיחה במליאה הכללית, התפצלו המשתתפים ל-3 מושבים לפי בחירתם, והפעם: 'החזר השקעה בעולם המצוינות' | 'תעשיה חכמה, אנשים חכמים' | 'מצוינות כמנוף לחדשנות ארגונית'.

בחלקם הראשון של המושבים נהנו המשתתפים מהרצאות מעולות של אריק איינהורן, סמנכ'ל תפעול בפלסן סאסא ששיתף במסע של הארגון אל עבר החדשנות, נועם טוויג, מנהל מצוינות בתנובה שדן בשאלה המהותית: מדוע חשובה מצוינות בעולם טכנולוגי? ומהרצאתה של נלי ויינברג, סמנכ'לית תפעול ב-MKS שדיברה על החזר ההשקעה בהטעמת תרבות.
בחלקם השני של המושבים פגשו המשתתפים שוב את נלי ויינברג מ-MKS שהפעם דיברה על כלי חשוב בשם Coaching Kata- כלי אפקטיבי לאימון, דורון קליין, סמנכ'ל תפעול בתעשיות רהיטים לביא ששיתף את המשתתפים במסע המדהים של הארגון בכלל ושלו עצמו בפרט בדרך למצוינות ומהרצאתה המרתקת של שרית טננבוים, מנהלת מטה, תפעול ומצוינות ארגונית בחברת, MAX מבית לאומי קארד ששיתפה את המשתתפים בשורה התחתונה של השקעה ארגונית במצוינות – הטמעת תרבות ושיפור תהליכים אצלה בארגון.
בחלקם האחרון של המושבים שמעו המשתתפים את יזהר גלעד, מנהל פיתוח עסקי, חברה דיגיטלית, נטפים שדיבר על המהפכה הדיגיטלית בעולם החקלאות- חקלאות 4.0, את יואב שחק, מנהל מצוינות בחברת אורטובק שדיבר על המעבר מאירועי Kaizen ליצירה של תרבות Quick Wins ולסיום – למי שפספס כי היה בהרצאה אחרת- סיבוב נוסף של נלי ויינברג מ-MKS והרצאתה המרתקת על Coaching Kata.

ממש רגע לפני סיום, זכו המשתתפים ל-3 הרצאות TED קצרות ומרתקות – דנה שכטמן שני, מנהלת מצוינות תפעולית Hp Indigo שסיפרה על הרצאת תרבות ארוכת טווח בדור קצר קשב, שירה שיינמן, מנהלת 'במקום'- מרכז סימולציות שדיברה שינוי התנהגות כמפתח להטמעת שינוי ועופר שלזינגר שעוסק באימון מנהלים והביא את אסטרטגיית הסמוראי דרכה דיבר על 'מצוינות או למות'.

את היום הגדוש הזה סגר העיתונאי והפובליציסט קובי אריאלי שלסיום יום מצוין נתן למשתתפים הצצה קומית אל החברה הישראלית – שבטיות, מצוינות ומה שביניהן.
אנו מודים לכל המשתתפים, ותיקים וחדשים, שהגיעו מכל רחבי הארץ ולקחו חלק בכנס השנתי הרביעי שלנו למנהיגות ומצוינות ארגונית. מצפים לראותכם גם בשנה הבאה!

לצפיה במצגות וסרטוני הכנס המאושרים לפרסום: (הרצות וסרטונים חדשים מתעדכנים עד סוף יוני)

קליפ הכנס;    אלבום תמונות הכנס

זוהר בנור, לין ישראל – מצוינות 4.0 (מצגתסרטון)

דני דויטש, SPACEIL – לוינות ישראלית וחדשנות בחלל

נלי וינברגת MKS – החזר השקעה בהטמעת תרבות

נועם טויג, תנובה – למה לי מצוינות בעולם טכנולוגי (מצגתסרטון)

אריק אינהורן, פלסן סאסא – בדרך למצוינות עוברים בחדשנות (מצגת)

שרית טננבוים, MAX מבית לאומי קארד – השורה התחתונה (מצגת, סרטון)

דורון קליין, לביא – מי שרוצה לראות, יראה (מצגתסרטון)

יואב שחק, אורבוטק – From Kaizne events to Quick wins culture (מצגת, סרטון)

יזהר גלעד, נטפים – חקלאות 4.0 – המהפכה הדיגיטלית בעולם החקלאות (מצגת)

שירה שינמן, במקום – טוב מראה עיניים – שינוי התנהגות כמפתח להטמעת שינוי (מצגתסרטון)

דנה שכטמן-שני, HP – הטמעת תרבות ארוכת טווח בדור קצר קשב (מצגתסרטון)

עופר שלזינגר, אימון מנהלים – מצוינות או למות – אסטרטגיית הסמוראי (מצגת)

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם