תפיסת המצוינות – מה בין מצוינות תפעולית למצוינות ארגונית

תפיסת המצוינות, כפי שניתן לראות בארגונים ברחבי העולם, נמצאת בכל יחידה בארגון ובכל הסקטורים במשק. המצוינות כיום מוצאת את הדרך לשנות תהליכים בתוך ארגון ותיק כך שיוכלו ליצור יתרון תחרותי משמעותי בשוק באמצעות שילוב של יתרון המהירות והאג'יליות של חברות הזנק (Start-Up) עם המשאבים של ארגון גדול ומבוסס.

מעבר למבט הנדרש לרוחב ולאורך הארגון, יש להתמקד במצוינות הוליסטית בכל תחומי העשייה אשר מתאימה עצמה להתפתחויות בעולם הגלובלי. הרחבת יריעת ה Lean גם לעולם ה Agile, עולם אשר במהותו מחדד ומרחיב את היכולות של הארגון הן בתחום העסקי, בתחומי הפיתוח, ניהול פרויקטים ובכלל, מאפשר לארגון להשיג מצוינות תפעולית, מצוינות ארגונית ובעיקר Lasting Flexibility.

מתוך תפיסות אלו, אנו עורכים זו השנה השלישית ברציפות את הכנס השנתי למנהיגות ומצוינות ארגונית. הכנס יתקיים השנה במלון דניאל הרצליה בין התאריכים 30-31 לינואר 2018. כמו בכל שנה, ביום הראשון ייערכו סדנאות מעשיות וביום השני יתקיים האירוע המרכזי. בכנס יציגו אלביט מערכות, מימון ישיר, פריגו, אורבוטק, משרד הבריאות, אינטל, אג'ימה, Virginia Masonוקימברלי קלארק.

במהלך ימי הכנס תוכלו ללמוד מקולגות המיישמים מצוינות תפעולית, מצוינות ארגונית ויוצרים תרבות Lean. תוכלו לשמוע מהם על ההתמודדות עם האתגרים בהם אתם נתקלים במהלך יישום של מצוינות ארגונית, לשמוע ולדון על נושאים המעניינים אתכם בשלב בו אתם נמצאים במסע היישום של מצוינות או בסקטור בו אתם פועלים וכמובן תוכלו להמשיך לבנות (או להתחיל לבנות) את מעגל הקשרים שלכם בקהילת המצוינות ההולכת ומתרחבת.

אנו מזמינים אתכם – מנהלים בארגונים המיישמים מצוינות ארגונית, מובילי Lean ומצוינות תפעולית בארגון, מנהלים חדשים ו/או חדשים למצוינות, מנהלים וראשי צוותים שהחליפו תפקיד במסגרת יישום ולמעשה כל מי שמתמודד עם השאלות העולות מיישום מוצלח של טרנספורמציה ארגונית לבוא לשמוע, לשתף וללמוד.

ההרשמה כבר בעיצומה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם