תחומי פעילות

חברת Lean Agile Israel מחויבת לסייע ללקוחותינו להשיג את מטרתם של יישום Lean מערכתי כאסטרטגיה עסקית. Lean, המיושם בארגון כראוי ובאופן עקבי, נוגע לכל התחומים והעובדים בחברה. זאת הודות לעובדה ש-Lean הינה דרך שונה לעשות עסקים, ומהווה שינוי בפרדיגמות הנוגעות לאנשים, תהליכים, ניהול, פתרון בעיות ובנוסף הספקים והלקוחות.

גישת יישום רחבה ומערכתית מונעת רבות מן הבעיות שחברות נתקלות בהן כאשר הן מנסות 'לבחור' כמה כלים או שיטות מעולם ה-Lean בניסיון 'לאסוף את הכסף מהרצפה' ללא התחייבות עמוקה יותר לבנות את התשתית התרבותית הנדרשת. חברות שהטמיעו רק כלים (ובד'כ רק חלק מהכלים) נכחו לדעת שההישגים והשיפורים הם בעלי אורך-חיים קצר מאוד.

לחברת Lean Agile Israel יש את הניסיון הנדרש להנחות את לקוחותינו במסע הטמעת תרבות Lean למצוינות לאורך כל השלבים ודרך כל המכשולים והאתגרים המחכים בדרך. השרות והליווי שאנחנו מספקים נמשכים כל הדרך מחדר הישיבות עד לרצפת הייצור ובכל נקודה ביניהם. אנחנו מומחים בהוראות הכלים של Lean, אבל יחד איתם אנחנו מלמדים גם את העקרונות שחייבים להניע את האנשים בעת יישום הכלים. קיימים כלים ועקרונות לכל הרמות של הארגון, ובכל צעד ובכל רמה, אנחנו שם איתכם. ניהול היצור, ניהול שרשרת האספקה, ניהול התפעול ואף כספים – לכולם קיימות מתודולוגיות ועקרונות מבוססים שיושמו בהצלחה בארגונים רבים בעולם.

מכיוון שיישום מחויב של Lean מהווה לא פחות משינוי תרבותי לכל רוחב הארגון, חברת Lean Agile Israel פיתחה מודל משולב לניהול השינוי, הטמעת המנהיגות וניהול ההטמעה הפרקטית של פילוסופיית ה-Lean .

Lean Agile Israel: אתם מביאים את הרצון, אנחנו נשרטט לכם את הדרך.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תחומי פעילות נוספים

Business Agility

Business Agility

Agile Implementation

Agile Implementation

Lean Transformation

Lean Transformation

עוברים ל-Industry 4.0

עוברים ל-Industry 4.0

Digital Transformation

Digital Transformation

Agile in IT

Agile in IT

פיתוח מנהלים

פיתוח מנהלים

Agile in services

Agile in service