קלואה גלוגר

תפקיד:

Senior Agile & Lean Transformation Leader 

השכלה:

מהנדסת תעשייה וניהול –  הטכניון מכון טכנולוגי לישראל

ניסיון תעסוקתי:

בסיום לימודיה קלואה פנתה לעולם הייצור ממקום של תשוקה ואמונה ששם הכל נוצר (תרתי משמע) ומתוך ההבנה שמה שעושה את הייצור זה לא רק מכונות, אלא בעיקר האנשים ושם ההזדמנות לתת את הערך האמיתי.

לאורך השנים, קלואה עבדה בתעשיות ייצור שונות וצברה ידע רב מבחינת האתגרים האפשריים והקיימים בתעשיות השונות לדוגמא: ייצור תהליכי/סדרתי/מנתי, אתגרים אנושיים תרבותיים בתעשיות השונות, פערי מידע וידע שנובעים מאיסוף חסר או מניתוח לא נכון של נתונים, "משקפיים" לזיהוי בזבוזים והזדמנויות בתהליכים ועוד..

בתפקידה כמנהלת פרוייקטי או"ש בנילית, זיהתה קלואה הזדמנויות רבות בייעול תהליכים באמצעות שימוש ואינטגרציה בין מערכות המידע והבקרה שגם תרמה רבות להעלאת אמינות הדיווחים, אמינות המלאי בתהליך (אתגר גדול של החברה) ושיקוף הפערים לטובת ייעול התהליכים בצורה חכמה ומהירה.

בתפקידה האחרון, הייתה מנהלת מצוינות תפעולית וחברת הנהלת מפעל חדרה בקימברלי קלארק. בתפקיד זה הובילה את המפעל לתרבות של שיפור ומצוינות באמצעות רתימת ההנהלה לתהליך השינוי, תחזוקת תשתית ניהול הביצועים בכל הרמות, מיפוי וקביעת יעדים ומדדים, מעקב אחריהם ואתגורם (PDCA) וריכוז צוותי שיפור רוחביים ומחלקתיים (לדוגמא: צריכת יתר חומרי עזר, שיפור ביצועי קו גילול ספציפי לקראת מעבר המפעל – העלאת כושר ייצור, הורדת מלאי ע"י העלאת גמישות באמצעות SU מקוצרים ומרובים וכדומה…).

במהלך התפקיד, קיבלה כובע נוסף של אחריות והובלת צוות מטעם התפעול במעבר ממערכת המידע הותיקה ל2 ממערכות המידע אליהן הארגון עבר –SAP וMES. חלק מהובלה זו כלל ביצוע PDCA למערכת MES שהוטמעה, בדגש על עבודת משתמשי הקצה במערכת והוצאת דוחות ובקרות רלוונטיות שמקדמות ותומכות בתרבות של ניהול וחתירה לביצועים תחרותיים.

בזכות הידע והמיומנות שרכשה ובעקבות עניין ותשוקה גדולים לתחום הLEAN והמצוינות הארגונית קלואה הצטרפה לLean Agile Israel ב 2021 בתפקידי ייעוץ והדרכה וגם בהובלת תחום תעשייה חכמה Industry.4.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם