סרטונים

Webinar Lean Israel – ניהול תהליך אגילי חוצה גבולות

רבים שואלים אותנו האם ניתן ליישם אגייל גם בתהליכים שאינם עוסקים בפיתוח תכנה. התשובה היא חד משמעית: כן!! מאז שהוצגה מתודולוגיית Agile ב2001, התפתחה המתודולוגיה וכיום מיושמת במגוון רב של תהליכים, כל מה שצריך זה להבין את העקרונות ולבצע את ההתאמות הנדרשות!

Webinar Lean Israel – תעשיה חכמה Industry 4.0

אנו נמצאים בעיצומה של המהפכה התעשייתית הרביעית- Industry 4.0 אשר הולכת ומתפתחת בקצב מסחרר בארץ ובעולם כולו.  המהפכה מטשטשת את הגבולות בין האדם לטכנולוגיה. אך האם יש מעבר לזה? וכיצד מהפכה זו משפיעה על הארגונים והעובדים

הכנס הרביעי למנהיגות ומצוניות ארגונית

10 הרצאות, 4 סדנאות, 3 הרצאות TED case studies, networking והמון אנשים מצוינים מדברים על מצוינות ארגונים ו Business agility

What If FastCap Played Chess

עוד סרטון מעולה של פול אייקרס: מה ההבדל בין הלין של growing people לבין שימוש בלין אך ורק ככלי להעלאת הפריון והרווחים של החברה?

הכנס השלישי למנהיגות ומצוינות ארגונית 2018

סרטון כנס מנהיגות ומצוינות ארגונית 2018 של חברת Lean Israel. Lean Healthcare, Lean Finance, לין בפרמבצטיקה ועוד ועוד.

Transforming The Health Care system

במסגרת שיתוף הפעולה של לין ישראל עם בית החולים האמריקאי וירגיניה מייסון, אירחנו וובינר (הרצאה אינטרנטית) של שעה עם מומחית עולמית בו שמענו ממקור ראשון כיצד בית החולים וירגיניה מייסון בסיאטל, ארהב הפך למוביל עולמי בעיצוב תהליכי טיפול ממוקדי לקוח

הכנס השני למנהיגות ומצוינות ארגונית 2016

סרטון כנס מנהיגות ומצוינות ארגונית 2016 של חברת Lean Israel. הרצאות אורח של: תפעול אלביט חטיבת כלי טיס, שטראוס מטה אחזקה, MKS Finanace, GE Supply Chain, פיתוח והנדסה אלביט.

כנס מנהיגות ומצוינות ארגונית 2015

סרטון כנס מנהיגות ומצוינות ארגונית 2015 של חברת Lean Israel. הרצאות אורח של: לין האויר, תנובה, קבוצת תדהר, אבן וסיד, MKS ישראל, Lean Israel וד'ר התלהבות.

ישיבת הבוקר של חברת FastCap

פול אייקרס (Paul Akers), בעלים של החברה FastCap, מסביר על ישיבת הבוקר של החברה ואיך שהיא מרכיב קריטי בבניית תרבות של Lean בחברה שלו.

פרודיה על יישום 5S לא נכון

Mark Graban, מחבר הבלוג Lean Blog והספרים Lean Hospitals ו-Healthcare Kaizen (וגם מי שמוביל את הסיור ליפן בנובמבר בנושא Lean במערכת הבריאות עם ה-Kaizen Institute), הכין סרטון קצר שמתבדח על יישומים של 5S בשם 5S בלי הבנת הכלי והקשרו לשאר פילוסופית ה-Lean.

סרטון על A3 בסדרה Once Upon a Time

סרטון מסדרת טלוויזיה 'One Upon a Time', שבו הגיבורה עוברת מהלך דומה למה שעוברים במהלך הכנת דו'ח A3…

סרטון על שיפורים שנעשו ע'י עובדים

דוגמה של סרטון שיצרו העובדים בחברת FastCap על שיפור שהם עשו בתהליך העבודה שלהם.

סרטון על 'בוריטו Lean'

פול אייקרס (Paul Akers), בעלים של החברה FastCap, מנתח את הבזבוזים שקיימים אפילו בארוחת צהריים. גישת הLean דרך משל המזנון.

עבודה במפעלי עלית קפה

עבודות Lean במפעלי קפה עלית

פול אייקרס – ארגון סביבת העבודה ו- 5s

פול אייקרס מסביר כיצד במשרד קטן מאוד יכולה להיות זרימת אחידה ומראה כיצד ניתן לסדר אותו על מנת לקבל סביבת עבודה אפקטיבית, עם תהליכים זורמים ויעילים וע'י כך למנוע בזבוזים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם