קבוצת תדהר

קבוצת תדהר הינה חברה נדל"נית בינלאומית היוזמת, מקימה ומשווקת פרויקטים למגורים, תעשיה ומסחר בארץ ובעולם. בקבוצה חברות תדהר בניה, תדהר השקעות, תדהר נכסים וחטיבת הפעילות הבינלאומית.
אופי הפעילות בקבוצות הינו פרויקטלי כאשר כל פעילות מהווה התחלה של פרויקט מורכב בפני עצמו (מלון, בנייני מגורים, בנייני משרדים ומסחר, ייזום פעילות וכדו'). החזון, האנשים ויכולות התפעול הינם מה שמבדיל את תדהר משאר החברות בארץ.

קבוצת תדהר החליטה בשנת 2011 לאמץ את המצוינות התפעולית כאסטרטגיה ארוכת טווח שלה ובחרה בחברת לין ישראל כשותפתה למהלך. אנו מלווים את הקבוצה בכמה מהפרויקטים היוקרתיים והמורכבים בארץ (פרויקט של עשרות מגדלי מגורים בראש העין, פרויקט של עשרות מגדלי מגורים ביבנה, מלון ריץ קרלטון במרינה בהרצליה ועוד). בנוסף לין ישראל מקיימת קשר אמיץ עם המחלקה להנדסה אזרחית בטכניון והעומד בראשה פרופ' רפאל זקס וביחד איתם מובילה את תחום ה Lean Construction בעולם.
תדהר כקבלן מרכזי, נסמך ברוב הפעילויות על ספקים או קבלנים חיצוניים. בעקבות כך, על מנת להבטיח שכולם מסונכרנים ומכוונים לאותה מטרה, עיקר מאמצי המצויינות היו לייצר יציבות בסיסית באתר הבניה, אשר מאפשרת לקבלנים ולספקים באתר ביטחון בתכנית העבודה, במועדי כניסה ויציאה למלאכות, ולסנכרון כל המערכת. היציבות נוצרה תוך שימוש בפלטפורמת מתודולוגיית ה Last Planner אשר הינה כלי ייעודי לעולם ניהול הפרויקטים. על מנת שיישום הכלי יהיה משמעותי, הוכשרו מנהלים ברחבי הארגון בעקרונות ובכלי לין נוספים, כך שידעו כיצד לבצע שיפורים בתחומי אחריותם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם