קבוצת שטראוס

תפעול ישראל של חברת שטראוס כולל מפעלים גדולים (עלית ממתקים בנצרת והמחלבה באזור תעשיה אחיהוד), מפעלים בינוניים (מפעל הסלטים בכרמיאל, מפעלי הקפה בלוד ובצפת ועוד) וכמה קטנים.

חברת לין ישראל עובדת עם עלית ממתקים משנת 2003 ואילך, עוד בטרם המיזוג בין שטראוס לעלית. לין ישראל ליוותה את הטמעת תרבות של מצוינות תפעולית תוך הכשרה של מובילי המצוינות בשטראוס והנחיה של צוותי עבודה רב תחומיים בכל תפעול ישראל.

התחום העסקי של חברת שטראוס הינו מזון ומכך נובע ששרשרת האספקה מהווה נדבך חשוב מאוד בתפעול. לחברה מפעלים תהליכיים המאופיינים בקווים רציפים, מיכון אוטומטי מורכב ותהליך הדורש סינכרון רב. מאידך גיסא בכל המפעלים יש קווי אריזה ועבודה ידנית. קווי הייצור הינם קווים רציפים, מורכבים ויקרים וקיימים עשרות קווי ייצור. הרגישות לשוק, למחאה החברתית של השנים האחרונות ואופי המוצרים דוחף את שטראוס להיות ב cutting edge של תפעול יעיל, מכוון LT ואספקות ובה בעת אפקטיבי ותחרותי מבחינת מחירים.

חברת לין ישראל ביצעה עשרות אירועי קייזן והנחיית צוותי עבודה בתחומי VSM, קיצור סט-אפ, עבודה סטנדרטית, 5S, A3, לוחות בקרה ופתרון בעיות ועוד נושאים וכלים רבים. בנוסף הכשרנו ותמכנו בהנהלות המפעלים בזמן הטרנספורמציה למצוינות תפעולית הן בהשתתפות בישיבות הנהלה והן בהדרכות רבות להנהלות מפעלים, להנהלות מורחבות (הכוללות מנהלי ביניים) ולעובדים ברצפות הייצור.
ביצענו פרויקטים של הגדלת קיבולת, שיפור איכות, צמצום עלויות, מעבר לזרימה, ניהול ויזואלי, הטמעת TPM, שיפור אחזקה, 5S וסביבת עבודה, שיפורי OEE ועוד רבים.

בשנת 2010-2011 הכשרנו נבחרת של מובילי לין מפעלים אשר שייכים למטה המצוינות ומהווים את עמוד השדרה הן בפאן המקצועי והן בתמיכה בשינוי, תומכים בפעילות השוטפת בכל מפעל ומחלקה וביחד עם הנהלות המפעלים ממשיכים להרחיב ולהעמיק את יישום תרבות המצוינות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם