מיכל ארנון

תפקיד:

Senior Business Excellence Transformation Leader

השכלה:
תואר ראשון ברוקחות, בית הספר לרוקחות, האוניברסיטה העברית ירושליים
תעודת הוראה במדעים – מכללת לוינסקי, תל אביב
תואר שני במנהל עסקים, תוכנית מנהלים, אוניברסיטת בן גוריון בנגב
מוסמכת Lean Sigma Black Belt

ניסיון תעסוקתי:
מיכל החלה את דרכה כרוקחת בבית מרקחת קהילתי, ועברה לפיתוח תרופות בתעשיה בפריגו (אגיס) בירוחם שם ביצעה מספר תפקידים:
מנהלת צוות פיתוח, ליווי העברה של תהליכי ייצור לייצור מסחרי, מובילת תחום השיפור המתמיד במו'פ ומובילת לין באתר החברה בירוחם

בעקבות שינויים מהותיים בדרישות רשויות הבריאות בעולם, ובמיוחד ה FDA, רשות הבריאות האמריקאית, הובילה מיכל את הטמעת תפיסת הפיתוח (QbD  (Quality by Design – המאפשרת קבלת בסיס ידע רחב יותר, מבוסס נתונים ועיבודים סטטיסטיים בזמן קצר תוך ניהול סיכונים. בנוסף התמחתה מיכל בבנית סדנאות הדרכה בנושא וחניכה של עובדים ומנהלים.

לעולם ה Lean נחשפה דרך אתר החברה במישיגן ארה'ב, והייתה ממקימי צוות ה Lean באתר פריגו בירוחם. במסגרת תפקידה הובילה פרויקטי 5S – סדר וניהול ויזואלי, במעבדות המו'פ ובמפעל הייצור, פרויקטי שיפור בדרך של תהליך פתרון בעיות – A3, מדידת תהליכים, הובלה וחניכה של פרויקטים חוצי ארגון, וניהול ממשקים. בנוסף בנתה והובילה מערכי הדרכה בנושאי לין, הדרכות בנושא של ישומים סטטיסטיים בתוכנת המיניטאב.

מיכל הצטרפה ל Lean Israel מתוך אמונה שהטמעה יסודית ונכונה של עקרונות ה LEAN מובילה לשינוי תרבות ארגונית המיטיבה עם העובדים ומשפרת את ביצועי הארגון. השינוי מתאפשר תוך עבודה רציפה הדורשת מחויבות מנהלים ושיתוף עובדים ומנהלים בכל הרמות ליצירת בסיס איתן המחזק את היכולת התחרותית של הארגון ומאפשר צמיחה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם