הכנס השני למנהיגות ומצוינות ארגונית

הכנס השנתי השני למנהיגות ומצוינות ארגונית!

בחודש נובמבר 2016 התקיים הכנס השנתי למנהיגות ומצוינות ארגונית. זו השנה השניה ברציפות בה Lean Israel פותחת את ביתה ומארחת את בכירי המשק הישראלי אשר באים לספר על כברת הדרך המדהימה שהם עשו אל עבר המצוינות.

לצפיה בסרטון הלקוחות שהוצג בפתיחת הכנס – לחצו פה

בכנס נכחו למעלה מ 230 משתתפים מ 50 חברות, ארגונים ומשרדים ממשלתיים אשר לקחו חלק פעיל הן ביום המקדים של הכנס (Workshops day) והן ביום הכנס עצמו. משתתפי הכנס ביצעו במהלך הכנס נטוורקינג פעיל וכך נוצרו עשרות קשרים חדשים שיובילו, ללא ספק, לשיתופי פעולה מעניינים. כמו כן, התרגשנו לקבל פידבקים חיובים על יום הכנס, ההרצאות והתכנים שהועברו וכמובן שאנו כבר עכשיו עומלים על שיפור (מתמיד..) של הכנס הבא!

בכנס השנתי השני, בחרנו להתמקד בשני נושאים מרתקים וחשובים – ניהול אסטרטגי הוליסטי אשר מוביל לסנכרון כל מערכות הארגון למיקוד בערך ללקוח, ומנהיגות מעצבת אשר מעצימה וממקסמת את יכולות ההון האנושי בארגון תוך הסתכלות כוללת על יעילות ואפקטיביות של תהליכי הארגון כולו.

את בוקר הכנס פתחנו עם הרצאתו של זוהר בנור, מנכ'ל Lean Israel, על Lean Transformation כלל ארגוני בה התייחס להסתכלות רחבה של עקרונות המצוינות גם מחוץ לאזורי התפעול המוכרים, כמו כספים, פיתוח, רכש, ומשאבי אנוש –מצורף קישור להרצאה המלאה. לאחר מכן זכינו לשמוע וללמוד ממר רוני חיטרון, מנהל מפעל אלביט מערכות כלי טיס בכרמיאל, על המעבר מניהול מסורתי של מחלקות להובלה של יחידות ייצור עצמאיות ב Value stream. מצורף קישור להרצאה המלאה.

יום הכנס אפשר למשתתפים לבחור בין שני מסלולים, האחד דן ב'מצוינות מעיני העובד והמנהל' ובו התארחו מר אלכס וולך, מנהל מטה אחזקה בתפעול ושרשרת הספקה בחברת שטראוס אשר סיפר על הדרך שלהם לשיפור אמינות הציוד והתהליכים דרך אימוץ עקרונות ה TPM, וגב' אינה צירולניק, מנהלת חשבונות בחברת MKS שהציגה מעיני העובד את תהליך הטמעת המצוינות במחלקת הכספים בחברה.

המסלול השני נגע ב'מצוינות הוליסטית בארגון' ובו התארחו גב' יעל מן Senior Director, Lean Engineering בחברת אלביט מערכות כלי טיס אשר הציגה את הדרך שהם עושים מהתיאוריה להטמעה של תרבות הLean בארגון פיתוח דרך הטמעה של עקרונות ה Lean וכלי ה SAFe, ומר מוקי אלפנדרי מנהל מפעל הרפואה הגרעינית בחברת GE Healthcare אשר הציג את המסע של חברת GE למצוינות, ההצלחות והאתגרים בדרך. מצורף קישור עם ההרצאה המלאה.

רגע לפני תום הכנס, רצינו להעניק לכם הצצה לעומק ארגונים שונים בכל הנוגע למערכת היחסים בין המצוינות, העובד והמנהל, ואכן בפאנל המומחים זכינו לשמוע על הדילמות וההצלחות שאותן עברו וחוו נציגי חברות אבן וסיד, MKS, שטראוס ושנפ מצברים.

את יום הכנס קינחנו עם הרצאה חוויתית של גב' ענת הכט-פישר, מומחית לשפת גוף, שהצליחה להלהיב את הקהל כשלימדה אותנו על שפת גוף וכיצד להתמודד איתה. והכי חשוב? בזכותה סיימנו את היום הנפלא הזה עם חיוך גדול.
אנו מודים לכם שוב על השתתפותכם הנפלאה, ומחכים לראותכם בכנס בשנה הבאה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם