אבן וסיד

אבן וסיד

לאחר סיכום חצי שנה של יישום הפילוסופיה "ניהול רזה" בעזרת חברת "LEAN ISRAEL" , ניתן לומר שהארגון עבר מהפכה בדרך ההסתכלות של הדרג הניהולי על תהליכים והסתכלות שונה של העובד על סביבת העבודה שלו ועל הממשק שלו עם המנהלים . התקשורת השתפרה ואיתה התהליכים הפכו לפשוטים יותר , ברורים יותר ושקופים.
 
פיריון העובדים גדל באחוזים רבים וכנ"ל גם הריווחיות . העובדים והמנהלים למדו לראות תמיד את הבזבוז , להבחין בין פעולות שנותנות ערך לפעולות שלא נותנות ערך ולהתמקד בשיפור מתמיד . הכל באינטרקציה טובה בין המנהלים לעובדים תוך מתן כבוד הדדי והקפדה על העצמת העובדים במפגשים היומיומיים .
יאיר אביטן מנהל ייצור מחצבת מודיעים

ברצוני לציין ולשבח את פעילותו של ארז בהמשך הטמעת תהליך הלין במחצבה. לא פשוט וקל לשמור על יציבות המשכיות ושגרה לעיתים קל לנו המנהלים גם "לברוח " קצת. אני חושב שארז עוזר לנו ומקדם תחומים אשר עוזרים לנו למנף הצלחות ולהוביל משימות. לאחרונה נערכה במחצבה תחרות שיפוט של המועצה לישראל יפה ערכנו מצגת מדהימה בשיתוף ובעזרתו היוצאת מהכלל של ארז ובה הצגנו את תהליכי הלין במחצבה ובפרט בחברה. צוות השיפוט נדהם מהתוצאות ומכל הפעילות וזכינו לתשבוחות כמובן והמחצבה זכתה בחמישה כוכבי יופי !!!!

אני כולי תקווה להמשך עשייה והצלחה אשר תורמים ומציגים את המחצבה והחברה במקום גבוה 
אלון שמאי – מנהל מחצבת גולני

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם