קורסים פרונטליים

קורס:
מבוא למצוינות – Learning to see

פרטי הקורס:
למידה היברידית – אג'ילית

תקציר:
היכרות והתנסות עם עקרונות וכלי ה Lean, מתן כלים וידע לעובד ולמנהל לשיפור מתמיד של תהליכים בסביבת העבודה הארגונית.

קורס:
הסמכת מובילי מצוינות

פרטי הקורס:
3 חלקים להסמכה, משך כל חלק: 3 ימים הנלמדים ברצף. בין חלק לחלק – כחודש-חודשיים הפסקה. 

שעות: 8:30-16:30

תקציר:  לימוד, הבנה והפנמת עקרונות וכלי ה- Lean, מתן כלים וידע למוביל לין ארגוני להוביל ולשמר יישום עקרונות ה-Lean ויצירת מנגנון לשיפור מתמיד של תהליכים בארגון.

קורס:
הסמכת מובילי Kaizen

פרטי הקורס:

משך הקורס: 3 ימים הנלמדים ברצף. 

שעות: 8:30-16:30

תקציר: אירועי Kaizen הינם מנגנון ממריץ ביצוע של פרצי שיפור מהירים לביצועים בפרמטרים הקריטיים לארגון. מדובר על צוות עובדים מולטי-דיסציפלינארי של אנשים מהשטח, אשר מתכנס לפרק זמן מוגדר, בניתוק מהעבודה השוטפת וממוקד בקידום פתרון בעיה קריטית לארגון.

קורס:
יישום עקרונות Lean-Agile בסביבת פיתוח והנדסה

פרטי הקורס:

משך הקורס: 2 ימים הנלמדים ברצף. 

שעות: 8:30-16:30

 

תקציר: בקורס זה נלמד כיצד עקרונות המצוינות Lean-Agile באים לידי ביטוי בפרקטיקה בעולם הפיתוח וההנדסה וכיצד ניתן להפוך אותם לתרבות ארגונית מושרשת המונעת ממחויבות העובדים וההנהלה. נלמד להסתכל בעיניים אחרות על התפישה הכוללת של מצוינות תוך הסתכלות על הלקוחות, על השירות/המוצר ועל הזרימה שלו מקצה לקצה בסינרגיה אמיתית משלב הפיתוח ועד שמגיע ללקוח.

סדנה:
יישום עקרונות Lean-Agile בארגוני שרות

פרטי הסדנה:
משך הסדנה: יום אחד. שעות: 8:30-16:30

תקציר: בסדנה זו נלמד כיצד עקרונות המצויונות Lean-Agile באים לידי ביטוי בפרקטיקה בעולם השירות וכיצד ניתן להפוך אותם לתרבות ארגונית מושרשת המונעת ממחויבות העובדים וההנהלה. נלמד להסתכל בעיניים אחרות על התפישה הכוללת של מצוינות תוך הסתכלות על הלקוחות, על השירות ועל הזרימה שלו מקצה לקצה בסינרגיה אמיתית.

קורס:
Advanced Lean-Agile workshop

פרטי הקורס:
משך הקורס: יום אחד. שעות: 8:30-16:30

תקציר: הטמעת Lean-Agile כרוכה באימוץ חשיבה חדשה שמתרכזת ביצירת ערך עבור הלקוחות ויצירת שפה אחידה לארגון. הסדנה תיקח את המשתתפים למסע שבו נחקור את תהליך יצירת הערך בארגון וכיצד ניתן לבנות תהליך אפקטיבי בעזרת יישום הערכים והעקרונות של עולם ה-Lean-Agile.

קורס:
מבוא לתעשיה חכמה – Industry 4.0

פרטי הקורס:
משך הקורס: יום אחד. שעות: 8:30-16:30

תקציר: בעוד כלל העולם נמצא בעיצומה של המהפכה הרביעית בתעשייה (Industry 4.0) המשלבת טכנולוגיה מתקדמת בתהליכי היצור והניהול בארגון, ארגונים רבים מתקשים ליישם את השינוי בארגונם.

 

סדנה:
הובלת שינוי ארגוני

פרטי הסדנה:
משך הסדנה: יום אחד. שעות: 8:30-16:30

תקציר: השינויים אותם חווים הארגונים שונים במהותם, אך זהים בהיותם בעלי פוטנציאל השפעה על המשאב האנושי בין אם בעקיפין או במישרין; עובדה זו מחייבת את המנהלים לשלוט במיומנות הובלת השינוי כך שיובילו בצורה מובנית את השינוי והשלכתו על קבוצות בתוך הארגון תוך שימת מיקוד בפרט הפועל בתוך אותן הקבוצות עד השגת התוצאות המצופות ממנו.

בסדנה זו, נעסוק בתפקידו של המנהל בהובלת שינוי ארגוני והפיכת השינוי לחלק אנטגרלי מהתרבות הארגונית.

סדנה:
פיתוח מצוינות בניהול

פרטי הסדנה:
משך הסדנה: יום אחד. שעות: 8:30-16:30

תקציר: הקורס יאפשר הכרות עם המיינדסט הניהולי הנחוץ ליצירה של סביבת עבודה הדוחפת בהתמדה לעבר שינוי ושיפור ויתן כלים מעשיים ליצירה של קשר מנהל-עובד התומך בסביבת עבודה כזו. הקורס מבוסס על המחקר העדכני בנוגע להשפעה על ביצועים בארגונים.

סדנה:
תפקיד משאבי אנוש בטרנספורמציה ארגונית

פרטי הסדנה:
משך הסדנה: 2 ימים הנלמדים ברצף.                    שעות: 8:30-16:30

תקציר: בסדנה זו, נעסוק בתפקידה של יחידת משאבי האנוש – מובילי השינוי הארגוניים בתהליך תכנון והטמעת שינוי ארגוני וכמו כן נעמיק במרכיבי השינוי הקורה בתהליך הטמעת מצוינות עסקית שהינה שינוי מאתגר שכן הוא משפיע על מרכיבים רבים ממאפייני התרבות הארגונית.

סדנה:
הובלת צוות אפקטיבי

פרטי הסדנה:
משך הסדנה: יום אחד. שעות: 8:30-16:30

תקציר: בסדנה נדון על התפקידים השונים בצוות, כיצד שומרים על קצבים מובנים והגעה לתוצאות וכיצד מבנים שגרות אפקטיביות לאורך זמן. נלמד על תיאום וניהול ממשקים מרובים באמצעות שגרות עבודה ושגרות ניהול בפרויקט, כגון: Planning, Daily standup, Review, Retrospective, ניהול מטריציוני והשפעה ללא סמכות, הנחייה וניהול ישיבות אפקטיביות. 

רוצים לקבל מידע נוסף? מלאו את הפרטים ויועץ מטעמנו ייצור אתכם קשר

בוגרים מספרים…

עוד מאמרים רלוונטים